Aktualności

 
 

4.06 - FINAŁY 10. CZERWCA 2018, POLNA 7A.

Już w niedzielę (10.06.2018, godz. 15.00 oraz 16.20, hala OSiR, ul. Polna 7A) rozegramy w Warszawskiej Lidze Mistrzów najważniejsze mecze sezonu. W meczu o 3. miejsce zagrają ze sobą Unimed oraz NTL Fb Ninja. W finale rozgrywek zobaczymy weteranów z Polibudy 2013 oraz "czarnego konia" fazy play off's, Warsaw Kotlets. Obie drużny w pięknym stylu przeszły przez półfinały. Poniżej kilka słów na ten temat.

Polibuda, po pierwszym wyrównanym starciu z Unimedem (69:63) w drugim dosłownie zmiotła z powierzchni ziemi w tamtym momencie jeszcze aktualnych mistrzów Ligi (95:70)! Nieprawdopodobną formą strzelecką błysnął Jarosław Bańda trafiając 10-krotnie zza łuku i ostatecznie gromadząc na swoim koncie 38 punktów! Niech się chowa Steph Curry

Warsaw Kotlets w drodze do finału musieli uporać się z NTL Fb Ninja. Pierwszy mecz wyszedł im rewelacyjnie. Przeciwnicy razili nieporadnością, a przewaga "Kotletów" wynosiła w pewnym momencie ponad 20 punktów. NTL dopiero w ostatniej kwarcie starcia nieco się ogarnęli ostatecznie ulegając 13 punktami (52:65). Rewanż również rozpoczęli z dużą energią, co już w połowie meczu zaowocowało odrobieniem wszystkich strat z pierwszej konfrontacji. Po zmianie stron okazało się jednak, że ta pogoń kosztowała ich zbyt dużo sił. W ostatniej kwarcie ponownie byli cieniem samych siebie. Przegrywając ją aż 5:23 miejsce w Wielkim Finale oddali w ręce Warsaw Kotlets.

 

 
Nasi Partnerzy
Sponsorzy drużyn

 

Skontaktuj się z nami

tel. 608-435-740

e-mail: unba@poczta.onet.pl

 

 

Śledź nas

 
____________________________________________
Ursynowsko - Natoliński Basket Amatorski s.c.