Aktualności

 
 

16.03 - DRUGA LIGA UNBA – PO PIĘCIU KOLEJKACH

  • ALLEGRO.TECH I REMBLEY NADAL NIEPOKONANI
  • „KABARETY” I INIEMAMOCNI NA CZELE STAWKI
  • POUGHKEEPSIE GYPSIES PO WPADCE WRACAJĄ NA WŁAŚCIWE TORY
  • HB BETON BASKET MIERZĄ WYSOKO

REMBLEY nie mają ostatnio litości dla rywali. Ich ofensywa może nie imponuje – zdobywają niewiele ponad 50 punktów/mecz. Ich defensywa jest jednak miażdżąca! Nieco ponad 36 punktów traconych średnio w każdym meczu! W ostatnich trzech spotkaniach żaden z ich rywali nie osiągnął pułapu 40 punktów. Najbardziej spektakularne było zwycięstwo nad bezpośrednim konkurentem do pierwszego miejsca w tabeli, reprezentantami Poughkeepsie Gypsies. Defensywa Rembley pozwoliła im na uciułanie zaledwie 26 punktów! Imponujące!!!

ALLEGRO.TECH tymczasem ostatnio trochę kuszą los. Ostatnie dwa starcia kończyli z ledwie 3-punktową zaliczką. Mimo wszystko należy docenić, że po czterech meczach po stronie porażek wciąż utrzymują czyste konto. Doskonałe zawody w zasadzie raz za razem rozgrywa Bartłomiej Ciszewski i to dzięki jego dobrej grze Allegro byli w stanie wyrwać zwycięstwa z rąk Wolves i Banksters.

Pierwsze pozycje w II-ligowych grupach, dzięki większej liczbie rozegranych spotkań, zajmują obecnie INIEMAMOCNI i KABARET STARSZYCH PANÓW. Obie drużyny miały już okazję zaznać goryczy porażki, więc jeżeli ich „grupowi niepokonani” nadal będą utrzymywać wysoką formę, to z czasem przyjdzie im się z fotelami liderów pożegnać. Ich sytuacja jest jednak naprawdę doba. Obie będą jeszcze miały okazję „wyleczyć” niepokonanych z wygrywania w bezpośrednich konfrontacjach.

Jeżeli pominąć totalną kompromitację w starciu z Rembley, to na spore słowa uznania zasługują w obecnej edycji POUGHKEEPSIE GYPSIES. Nawet ten fatalny wynik nie zrobił na nich aż tak dużego wrażenia i w kolejnym starciu, z Grandpa Juice, ponownie „byli sobą” zdobywając niemal trzykrotnie więcej punktów niż w starciu z jedyną niepokonaną ekipą w swojej grupie (74:47).

HB BETON BASKET właśnie potwierdzili, że stać ich na naprawdę dobre granie. Najpierw przegrali minimalnie polegli w konfrontacji z Rembley (53:56). Potem były mecze z drużynami z wyższej półki. Wreszcie nadszedł czas na zmierzenie się z kimś, kto przynajmniej teoretycznie, powinien stanowić dla nich wyzwanie. NLB nie spełnili pokładanych w nich nadziei. HB zwyczajnie ich zamęczyli. Pod koniec starcia NLB na tle rywali wyglądali fizycznie naprawdę źle. Ci oczywiście nie omieszkali tego wykorzystać. Niejedna ekipa będzie musiała na HB Beton Basket uważać.

 
Nasi Partnerzy
Sponsorzy drużyn

 

Skontaktuj się z nami

tel. 608-435-740

e-mail: unba@poczta.onet.pl

 

 

Śledź nas

 
____________________________________________
Ursynowsko - Natoliński Basket Amatorski s.c.