Aktualności

 
 

23.02 - TRZECIA LIGA UNBA – PO DWÓCH KOLEJKACH

- HAWAJSKI ŚNIEG NA PROWADZENIU

- PIERWSZE ZWYCIĘSTWO VABANK PO POWROCIE DO LIGI

III liga to w obecnym sezonie niewielkie rozgrywki. Nie oznacza to oczywiście, że nie dostarczą uczestnikom stosownych emocji. Po dwóch weekendach na prowadzeniu, z kompletem zwycięstw, zameldowali się zawodnicy HAWAJSKIEGO ŚNIEGU. Szczególnie cenne może się okazać to z ostatniego tygodnia, nad TEKOpro. Trzeba bowiem uczciwie powiedzieć, że ten mecz TEKOpro zwyczajnie nie wyszedł. W pierwszym starciu sezonu, po wzmocnieniu składu, prezentowali się bardzo ciekawie i bez większych problemów pokonali VABANK. Jeden z najlepszych podkoszowych na poziomie II ligi UNBA, Piotr Kobrzyński, okazał się dla przeciwników sporym problemem. Jego brak w starciu z Hawajski Śniegiem był z pewnością jedną z przyczyn porażki.

Sezon udanie rozpoczęli UNDERDOGS, jednak z racji pauzy w drugiej kolejce zajmują dopiero czwarte miejsce w tabeli. W pierwszy weekend sezonu nie mieli litości dla rywali z SIXERS. 19-punktowe zwycięstwo (46:27) dobrze wróży na przyszłość. Sixers nie mają tymczasem powodów do zadowolenia. Po dwóch meczach sezonu mają na koncie dwie porażki, niestety obie dość pokaźne. Drugą z nich odnieśli w starciu z VABANK, którzy tym samym zaliczyli pierwsze zwycięstwo po powrocie na łono Ligi UNBA. Oby tak dalej!

Sezon, z opóźnieniem, rozpoczęli od zwycięstwa SZERY 18. Bardzo cennego zwycięstwa, bo odniesionego po zaciętym starciu z PLAY.

MK

 
Nasi Partnerzy
Sponsorzy drużyn

 

Skontaktuj się z nami

tel. 608-435-740

e-mail: unba@poczta.onet.pl

 

 

Śledź nas

 
____________________________________________
Ursynowsko - Natoliński Basket Amatorski s.c.