Aktualności

 
 

23.02 - DRUGA LIGA UNBA – PO DWÓCH KOLEJKACH

- DOBRY START REMBLEY I ALLEGRO.TECH

- INIEMAMOCNI I POUGHKEEPSIE GYPSIES TUŻ ZA ICH PLECAMI

- DEBIUT BANKSTERS

REMBLEY drugi sezon z rzędu aspirują do miana II-ligowej czołówki. Po dwóch kolejkach odnieśli dwa przekonujące zwycięstwa i po dwóch kolejkach zajmują pierwsze miejsce w tabeli grupy A. Tuż za ich plecami, również z kompletem zwycięstw znajdują się INIEMAMOCNI i POUGHKEEPSIE GYPSIES. Zwłaszcza ci drudzy mieli ostatnio powody do zadowolenia, ponieważ w pokonanym polu, po niezwykle zaciętym starciu, pozostawili mocnych NLB. Iniemamocni również są, jak do tej pory, bezbłędni. W pierwszej kolejce po dość spokojnym meczu pokonali DRIM TIM. Drugie starcie, z GRANDPA JUICE, mogłoby mieć nieco inny przebieg, jednak już na starcie meczu kontuzji doznał zawodnik, który miał „dać kopa” niedawnym Midichlorianom, Piotr Dąbrowski. Grandpa Juice mimo straty walczyli dzielnie, jednak na koniec musieli uznać wyższość rywali.

ALLEGRO.TECH pozostali jedyną niepokonaną ekipą z bilansem 2-0 w grupie B. Są skuteczni i bardzo zdeterminowani. Widać, że w tym sezonie ponownie mierzą wysoko. W obu dotychczasowych starciach, z ORŁAMI TEMIDY i RAPTORS, nie mieli najmniejszych problemów z odniesieniem zwycięstwa. Oprócz nich bez porażki mamy jeszcze Banksters, jednak ta drużyna swoje zmagania rozpoczęła dopiero w drugiej kolejce. Mimo wszystko wejście mieli całkiem niezłe. Bez większych problemów odprawili KABARET STARSZYCH PANÓW.

II-ligowa stawka wydaje się niezwykle wyrównana. Poza kilkoma ekipami, które sprawiają wrażenie wyróżniających się na tle innych, pozostałe prezentują wyrównany poziom. Co za tym idzie rywalizacja o uczestnictwo w fazie play off zapowiada się całkiem interesująco.

MK

 
Nasi Partnerzy
Sponsorzy drużyn

 

Skontaktuj się z nami

tel. 608-435-740

e-mail: unba@poczta.onet.pl

 

 

Śledź nas

 
____________________________________________
Ursynowsko - Natoliński Basket Amatorski s.c.