Aktualności

 
 

UWAGA!!!

Dzięki firmie Safesport od tego sezonu zawodnicy ligi UNBA mają możliwość przystąpienia do ubezpieczenia NNW na preferencyjnych warunkach!

Firma Safesport przygotowała DLA WAS kilka wariantów ubezpieczenia. Mamy świadomość, że każdy z Was może potrzebować innego poziomu zabezpieczenia stąd właśnie opcja kilku wariantów.

  • DLACZEGO WARTO? Ponieważ uraz może się przytrafić każdemu. Zastanówcie się czy w razie wypadku jesteście odpowiednio zabezpieczeni.
  • OD CZEGO CHRONI WAS UBEZPIECZENIE? Głównie od wysokich kosztów leczenia i rehabilitacji. Oferta została skrojona w taki sposób aby za możliwie niską składkę otrzymać wysokie świadczenia w zakresach tj. zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji. Oczywiście w ubezpieczeniu pojawiają się świadczenia za trwały uszczerbek na zdrowiu a także zwrot kosztów poniesionych na zakup środków ortopedycznych.
  • KIEDY DZIAŁA UBEZPIECZENIE? Ubezpieczenie OBEJMUJE CAŁĄ WASZĄ AKTYWNOŚĆ sportową związaną z grą w koszykówkę. Na meczach LIGI UNB, na treningach, na boiskach zewnętrznych, na turniejach street ballowych a także w trakcie meczy rozgrywanych w ramach innych lig amatorskich!!!
  • ZAKRES TERYTORIALNY? Polska
  • SKŁADKA? Warianty PZU to specjalna oferta, której nie otrzymacie nigdzie indziej. Rynkowo składka ubezpieczenia jest blisko trzy krotnie wyższa! Oferta IR, to oferta którą przygotowaliśmy z myślą o tych zawodnikach, którzy nie mogą sobie pozwolić na wykupienie wariantów z PZU.
  • JAK PRZYSTĄPIĆ? Przy ubezpieczeniu PZU WYPEŁNIJCIE ANKIETĘ, którą znajdziecie tu: www.safesport.pl/unba-dokumenty. Następnie wypełnijcie formularz pod linkiem safesport.pl/formularz-amatorzy załączając wypełnioną ankietę!

TO WSZYSTKO!

W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą Safesport:

  • mail: biuro@safesport.pl
  • telefon: +48 660 702 013
 
Nasi Partnerzy
Sponsorzy drużyn

 

Skontaktuj się z nami

tel. 608-435-740

e-mail: unba@poczta.onet.pl

 

 

Śledź nas

 
____________________________________________
Ursynowsko - Natoliński Basket Amatorski s.c.