Aktualności

 
 
  • Na tym poziomie mamy w zasadzie nowe otwarcie. Cała czołówka: Nie Daj Za Trzy, Leon de Nicaragua oraz Saska Royals poszła wyżej. W ich miejsce przywędrowali tylko panowie z FASOLEK, więc otworzyła się droga do czołówki dla drużyn, które do tej pory kryły się za plecami wspomnianych. Być może będą to NLB, INIEMAMOCNI, może ALLEGRO.TECH. Osobiście to w tym gronie szukałbym kandydatów do gry o medale. Może szczęście dopisze nieźle spisującym się w poprzedniej edycji REMBLEY, POUHGKEEPSIE GYPSIES lub LITEROM. Tutaj prawdopodobieństwo jest już zdecydowanie mniejsze, ale przecież szans tym ekipom odbierać nie możemy.

    18-drużynową pulę, w której szeregach pojawiły się pewne ubytki, trzeba było oczywiście uzupełnić. Padło m.in. na powracających po przerwie Piwo Wino Wódka Spać, którzy w drugim otwarciu postanowili zmienić nazwę na HB BETON BASKET. Ich również stać na to, aby wejść do czołówki II ligi.

    Moim cichym faworytem do wejścia do czołówki są również GRANDPA JUICE grający w poprzedniej edycji jako Midichloriany. Dokonali kilku ruchów kadrowych, które ze średniaka pozwolą im stać się jedną ze skuteczniejszych ekip, zwłaszcza w ataku.

    Kto zasilił jeszcze szeregi II ligi? Mamy RAPTORSÓW, którzy po kilku latach prób wyrwania się z III ligi wreszcie tego dokonali. Skoro wejście na ten poziom kosztowało ich tak wiele wysiłku, to z pewnością nie będą chcieli zbyt szybko się z nim pożegnać. Mamy zwycięzców zmagań na poziomie III ligi. Banksters, którzy dysponują na tyle interesującym składem, nie raz napsują krwi doświadczonym drużynom II-ligowym. W ślad za Raptors i Banksters do II ligi przywędrowali również PKO BP. Ich postawę należy naprawdę docenić. Do barażów przystępowali dopiero z 5. miejsca. Mimo to pokonali jeszcze nie tak dawno całkiem niezłą ekipę PSC Legion.

    „Wbrew logice” na poziomie II ligi zobaczymy ponownie PILKANAHALI.PL. W ostatnich barażach okazali się minimalnie gorsi od wspominanych już Raptors i powinni tym razem pograć sowie „pięterko niżej”, ale jak już wiadomo… II-ligowy stan musiał się zgadzać. Padło na PilkaNaHali.pl. Druga szansa, którą wypada wykorzystać

 
Nasi Partnerzy
Sponsorzy drużyn

 

Skontaktuj się z nami

tel. 608-435-740

e-mail: unba@poczta.onet.pl

 

 

Śledź nas

 
____________________________________________
Ursynowsko - Natoliński Basket Amatorski s.c.