18.09.2018 – TWORZYMY TERMINARZ LIGOWY

Zgłoszenia w zasadzie można już uznać za zamknięte.

Skoro tak, to czas już najwyższy, aby przejść do tworzenia terminarza. Jak zwykle nie obejdzie się tutaj bez Waszego udziału. Jeżeli którakolwiek z naszych drużyn ma jakieś prośby, preferencje dotyczące godzin, w jakich rozgrywanie spotkań byłoby dla Was najbardziej korzystne, to nie krępujcie się i piszcie na naszego ligowego maila: unba@poczta.onet.pl.

Do wyboru pozostaje cały weekend, od sobotnich godzin porannych aż po niedzielne wieczory. Jedno o co Was prosimy to podawanie nam jak najszerszego przedziału godzin z uwzględnieniem obu dni weekendu. Da nam to większe szanse na stworzenie rozpiski w ten sposób, by na drodze kompromisów odpowiadała jak najszerszej grupie uczestników. Pamiętajcie jednocześnie, że im wcześniej i dokładniesze dane nam przekażecie, tym my lepiej będziemy w stanie dopasować terminarz do Waszych potrzeb. W każdej z lig każda z drużyn będzie miała do dyspozycji jedną “pauzę” w terminarzu. Zastanówcie się, czy przypadkiem nie ma jakiegoś weekendu, kiedy taka pauza będzie dla Was szczególnie korzystna.

Na Wasze sugestie czekamy do 21. września. Po tym terminie zaczniemy przygotowywać terminarz i niezwłocznie go publikować. Rozpisaka na pierwszą kolejkę ukaże się najpóźniej w niedzielę.